عسل بادام 800 گرمي

35

جدید

1,970,000 ریال

92 قلم

- +

گل های بادام به شدت مورد علاقه زنبورعسل است آن هم به دلیل تولید شهد و گرده فراوان. البته اغلب فعالیت زنبورعسل بر روی گل های بادام به جهت جمع آوری گرده صورت می گیرد اما در روزهای گرمتر شهد خوبی در گل ها ترشح می شود که مورد استفاده زنبورعسل قرار می گیرد و در نهایت تبدیل به عسل بادام می شود. 

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی

عسل بادام Almondhoney

گیاه تولید کننده عسل:

درخت بادام Amygdalus communis و بادامشک Amygdalus scoparia

مناطق برداشت عسل:

در باغات بادام سراسر کشور و یا بادام وحشی در مناطق جنوبی کشور

زمان برداشت:

فروردین و اردیبهشت

عسل بادام Almondhoney

معرفی عسل بادام آقای عسل:

گل های بادام به شدت مورد علاقه زنبورعسل است آن هم به دلیل تولید شهد و گرده فراوان.

البته اغلب فعالیت زنبورعسل بر روی گل های بادام به جهت جمع آوری گرده صورت می گیرد اما در روزهای گرمتر شهد خوبی در گل ها ترشح می شود که مورد استفاده زنبورعسل قرار می گیرد و در نهایت تبدیل به عسل بادام می شود.

عسل بادام به رنگ کهربایی روشن و کمی تلخ مزه است که به خاطر ترکیب آمیگدالین موجود در شهد گل های بادام و در ادامه فرآوری در عسل است.

اغلب شهد بادام و حتی عسل بادام تولیدی در کندو مورد استفاده زنبورعسل و جهت زنبورسازی کلنی ها قرار می گیرد و عسل بادام به ندرت توسط زنبوردار برداشت می شود.

عسل بادام Almondhoney

عسل بادام میزان تولید کمی در دنیا دارد و جز عسل های خاص و ویژه است که تنها در برخی از سال ها امکان تولید این عسل فراهم است.

اما در هر صورت بایستی بدانید عسل بادام جز عسل های بهاره و ویژه است که در باغات بادام تولید می شود و به خاطر طعم و مزه خاص و کمی تلخ طرفداران خاص خود را دارد.

بادام یک درخت برگریز کوچک است با ارتفاع 4 تا 10 متر و دارای تنه ای با قطر 30 سانتی متر . شاخه های جوان در ابتدا سبز رنگ هستند و با قرار گرفتن در معرض آفتاب بنفش می شوند و سپس در سال دوم خاکستری می شوند.

عسل بادام Almondhoney

گل ها به رنگ سفید تا صورتی کم رنگ و دارای 3_5 سانتی متر قطر و دارای 5 گلبرگ میباشند که قبل از برگ ها در اوایل بهار ظاهر می شود.

درختان 5 تا 6 سال بعد از کشت در فصل پاییز به ثمر می نشینند.

آقای عسل با همکاری زنبورداران پرتلاش سعی در تولید و عرضه این عسل باکیفیت دارد تا یکی از عسل های خاص و ویژه دنیا را در اختیار شما مصرف کنندگان عزیز قرار دهد. از این که به کیفیت عسل های ناب ایران اطمینان دارید به خود میبالیم.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

محصولات بازدیدشده

منو

مقایسه 0