پک سلامت

جدید

11,800,000 ریال

این محصول در انبار موجود نیست

با همه گیری بیمار کرونا در کشور و پیک های متعدد بیماری یکی از مهمترین اولویت های تغذیه ای همه ما استفاده از مواد غذایی سالم با قابلیت تقویت سیستم ایمنی بدن است. در این بین فرآورده های زنبورعسل براساس منابع علمی و گزارشات تجربی تاثیرات بسیار مثبتی داشته اند. نسخه سلامتی و پیشنهاد ما برای این دوران براساس مرحله بیماری به سه سطح ارائه شده است.

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی

تنظیم سیستم ایمنی بدن با عسل بره موم

دستگاه ایمنی یا سیستم ایمنی (انگلیسی: Immune System) یکی از دستگاه های تخصصی بدن است که سلول‌ها و مولکول‌های خودی را در برابر عوامل بیماری زا و بیگانه همچون باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها محافظت می نماید و با مکانیسم های مختلف سلامت سلول ها و بدن را تامین می نماید. داشتن یک سیستم ایمنی قوی که بتواند در مقابل عوامل بیماری زا بدن را محافظت نماید تاثیر مستقیمی در سلامتی بدن خواهد داشت. ژنتیک، محیط زندگی، تغذیه، شرایط بدنی، روحی و فیزیولوژیکی از مهمترین عواملی هستند که بر سیستم ایمنی بدن ما تاثیر می گذارد. در این بین محصولات طبیعی با اثرات تقویت کنندگی سیستم ایمنی جهت افزایش قوای این دستگاه بسیار حائزاهمیت است. ما برای این که سیستم ایمنی قوی داشته باشیم بایستی توجه ویژه ای به تغذیه خود داشته باشیم. محصولات مختلف زنبورعسل به ویژه ژل رویال و بره موم تاثیرگذاری بالایی در افزایش سیستم ایمنی بدن دارند.

ما در این مقاله سعی داریم به صورت جامع برای اولین بار کلیه مقالات علمی معتبر ارائه شده در مجلات بین المللی را مورد بررسی قرار دهیم و آخرین نتایج و گزارشات علمی در زمینه اثرات بره موم بر سیستم ایمنی بدن  با اولویت بر ویروس کرونا و بیماری کوید 19 را ارائه نمایم. اگر نسبت به استفاده از بره موم برای تقویت سیستم ایمنی بدن خود سوال و نگرانی دارید با ما همراه باشید.

بره موم یک محصول طبیعی منشاگرفته از صمغ و رزین گیاهان است که توسط زنبورعسل از روی ساقه و جوانه گیاهان جمع آوری در نهایت در داخل کندو با فرآوری و مخلوط شدن با موم و مقداری گرده گل و ترشحات بزاقی زنبورعسل تولید میشود. بر اساس تحقیقات جدید در بره‌موم ۳۰۰ ترکیب شیمیایی مختلف شناسایی شده که ترکیبات مؤثره با فعالیت بیولوژیکی بالا مانند پلی‌فنول ها منشأ مهم‌ترین اثرات دارویی آن هستند. بیش از ۳۸ نوع فلاونوئید مختلف از جمله کورستین، پینوسمبرین و پینوبانکسین در بره‌موم شناسایی‌شده که اثرات متعدد بیولوژیکی از جمله اثر آنتی‌بیوتیکی، ضدسرطانی و ضدالتهابی دارند. سنجش های آزمایشگاهی نشان داد که بره موم و عصاره های آن هیچ اثر سمیت سلولی بر سلول های ایمنی، گلوبول های سفید و گلوبول های قرمز ندارد و یک محصول کاملا ایمن با اثرات تنظیم کنندگی سیستم ایمنی دارد (3).

براساس گزارشات ارائه شده در طب سنتی و تاییدیه های علمی مشخص شده است که بره موم به عنوان یک محصول کاملا طبیعی زنبورعسل دارای اثرات تقویت کنندگی سیستم ایمنی بدن یا به معنای بهتر اثر تعدیل کنندگی سیستم ایمنی می باشد. اصطلاح تعدیل سیستم ایمنی یا تنظیم کننده سیستم ایمنی به این معناست که مواد موثره موجود در بره موم میتواند در هردوجهت کاهش و افزایش سیستم ایمنی تاثیر داشته باشد. به معنای خیلی ساده بره موم می تواند بسته به نیاز فیزیولوژیک بدن اثرات کاهنده و یا افزایش دهنده سیستم ایمنی داشته باشد. به طور مثال در داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی که در پیوند اعضا و بیماری های خودایمنی همچون لوپوس، دیابت نوع یک، آرتریت روماتوئید، مولتیپل اسکلروزیس، پسوریازیس و بیماری التهابی روده استفاده میشود برای کاهش تولید آنتی بادی های سرمی و جلوگیری از حمله سیستم ایمنی بدن علیه سلول های خودی استفاده میشود در واقع نقش کاهنده سیستم ایمنی بدن دارد. یا محرک های ایمنی، پاسخ ایمنی بدن را برای مبارزه بهتر با عفونت ها ، تومورها ، نقص ایمنی اولیه یا ثانویه (موارد ایدز) افزایش می دهند. بهتر است در این موارد از اصطلاح ایمن سازی به جای تقویت کنندگی ایمنی استفاده شود.

مهسا میریان و همکاران در مرکز تحقیقات امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در قالب یک آزمون بالینی تاثیر مکمل بره موم بر علائم بالینی در بیماران مبتلا به کروناویروس (COVID-19) را مورد بررسی قرار دادند. در این بررسی در قالب یک کارآزمایی بالینی دو مرحله ای بر روی 40 بیمار مبتلا به COVID-19  تأیید شده بر اساس آزمایش PCR انجام پذیرفت. بیماران در دو گروه اصلی و شاهد تقسیم شدند و به بیماران گروه اصلی روزانه 300 میلی گرم بره موم ایرانی و به گروه شاهد دارونما داده شد. براساس این آزمون مشخص شد در گروه اصلی که مکمل بره موم مصرف می کردند علائم بالینی بیماران از جمله شدت و مدت زمان بیماری در مقایسه با گروه شاهد تغییر داشت و می توان مشخص کرد که بره موم می تواند تاثیراتی به این لحاظ داشته باشد (1).

شیوع بیماری های ویروسی یکی از نگرانی های بسیار جدی در جوامع انسانی است. انواع زیادی از داروها برای بیماری ویروسی وجود دارد که اغلب این داروها بی خطر و ایمن نیستند و در برخی از موارد عوارض جانبی جدی ایجاد می کنند. تاثیرات کم و و عوارض جانبی این داروها محققین را به سمت تولید داروهای ضدویروسی جدید با منشا طبیعی سوق داده است. بره موم یک محصول کاملا طبیعی دارای خواص بیولوژیکی زیادی از جمله اثرات ضدویروسی و تاثیرات مفید بر سیستم ایمنی بدن می باشد و یک چشم انداز روشن برای تولید داروهای ضدویروسی ایجاد نموده است که مهمترین مزیت آن تاثیرات خوب بر درمان ویروس و ایمن و بی خطر بودن آن می باشد. بررسی در سایت PubMed در ارتباط با تاثیرات بره موم در درمان بیماری COVID-19 نشان می دهد که بره موم می تواند به تنهایی یا همراه با داروهای ضدویروسی به دلیل تنظیم کنندگی سیستم ایمنی و عمل ضدالتهابی و یا حتی همزمان با واکسن ها استفاده شود. البته جهت تاییدیه های بیشتر در این زمینه منوط به آزمون های بیشتر آزمایشگاهی و بالینی دارد (2).

عسل بره موم آقای عسل ترکیبی از عسل طبیعی و عصاره بره موم است. این ترکیب ویژه به جهت دارا بودن بره موم اثرات آنتی بیوتیکی و آنتی اکسیدانی بالایی دارد.عسل بره موم می تواند در افزایش سیستم ایمنی بدن، درمان زخم و سوختگی ها، عفونت های داخلی، درمان بیماری های ویروسی، پیشگیری از سرطان و سایر بیماری های مرتبط با رادیکال های آزاد تاثیر بسزایی داشته باشد.

گزارشات تجربی استفاده از عسل بره موم در بیماران مبتلا به کرونا در سه سطح پیشگیری، حین بیماری و بعد از بیماری نیز بسیار جالب بوده است. در طول 18 ماه اخیر استفاده از عسل بره موم آقای عسل و گزارشات میدانی که از مصرف کنندگان در قالب یک طرح پرسشنامه ای دریافت شد نشان می دهد که عسل بره موم و ژل انگبین توانسته است تاثیرات خوبی در بیماران داشته باشد. عسل بره موم بیشتر در سطح پیشگیری و حین بیماری جهت کاهش شدت و دوره بیماری موثر بوده است و ژل انگبین بیشترین تاثیرات مثبت را در کاهش عوارض بیماری از جمله ضعف و بی حالی و تقویت قوای بدنی این بیماری داشته است.


ژل انگبین - بمب انرژی

ژل انگبین یک ترکیب ویژه و منحصربفرد از عسل طبیعی و ژل رویال است که برای اولین بار با فرمولاسیون جدید در واحد تحقیق و توسعه آقای عسل بعد از طی مراحل تحقیقاتی و آزمایشگاهی به مرحله تولید انبوه رسیده است. ژل انگبین خواص دارویی و درمانی عسل و ژل رویال را دارا می باشد. ژل انگبین دارای یک بافت کره ای، رنگ سفید روشن و مزه شیرین و کمی ترش است.

فواید سلامتی: افزایش قوای جسمی و جنسی، تقویت سیستم ایمنی، ضدسرطان، کاهش کلسترول و چربی خون، مفید برای رشد کودکان

نحوه نگهداری: ترجیحا در یخچال نگهداری شود اما نگهداری آن در دمای اتاق نیز بلامانع خواهد بود.

نحوه مصرف: روزانه یک تا سه قاشق چای خوری به صورت ناشتا در صبح یا شب قبل از خواب. برای کودکان زیر دو سال ممنوعیت مصرف و برای زنان باردار و مرحله شیردهی با نظر پزشک متخصص مصرف شود. در بیماران دارای تومور سرطانی هورمون مثبت مثل سرطان پستان و سرطان پروستات ممنوعیت مصرف دارد.


عسل بره موم - قوی ترین آنتی بیوتیک طبیعت

عسل بره موم آقای عسل ترکیبی از عسل طبیعی و عصاره بره موم است. این ترکیب ویژه به جهت دارا بودن ترکیبات ثانویه پلی فنولی و فلاونوئیدی اثرات آنتی بیوتیکی و آنتی اکسیدانی بالایی دارد. مزه تلخی و کمی تند و تیز این محصول به خاطر وجود بره موم است و این کاملا مزیت محصول است.

فواید سلامتی: تنظیم سیستم ایمنی بدن جهت مبارزه با بیماری های ویروسی و باکتریایی، درمان زخم و سوختگی ها، عفونت های داخلی، پیشگیری از سرطان، مفید برای بیماری های خودایمنی

نحوه صحیح نگهداری: عسل بره موم را می توانید در دمای اتاق و یا یخچال به مدت یک سال نگهداری کنید. سعی کنید بعد از هر بار مصرف ابتدا به خوبی با یک قاشق خشک و تمیز عسل بره موم را به خوبی هم بزنید و بعد از مصرف درب آن را به خوبی محکم کنید.

نحوه صحیح مصرف: روزانه یک قاشق چای خوری عسل بره موم را به صورت ناشتا و یا شب قبل از خواب مصرف کنید. در صورت صلاحدید می توانید روزانه حداکثر سه قاشق غذاخوری نیز در سه وعده مصرف شود. عسل بره موم را می توان با آب ولرم یا سایر شربت ها و آب میوه ها نیز مخلوط و مصرف کرد.

موارد منع مصرف: استفاده داخلی بره موم و یا سطحی بر روی پوست برای اکثر افراد هیچ مشکلی ایجاد نمی کند اما بایستی افرادی که به محصولات زنبورعسل از جمله مصرف گرده گل و یا نیش زنبورعسل حساسیت دارند در مصرف بره موم احتیاط نمایند. و در صورت حساسیت احتمال ایجاد حساسیت در دهان و زخم های دهان وجود دارد. اطلاعات دقیق و کافی در مورد بی خطر بودن بره موم در دوران بارداری و شیردهی وجود ندارد در نتیجه از مصرف بره موم در این دوران خودداری شود. در بیماری های آلرژیک همچون آسم بهتر است بره موم مصرف نشود. در صورت عمل جراحی حداقل دو هفته قبل و بعد از عمل جراحی از مصرف بره موم خودداری شود.


عسل آویشن - سرفه و گلودرد

عسل آویشن به خاطر عطر و طعم منحصربفرد و خواص دارویی ویژه شهرت جهانی دارد. این عسل در ارتفاعات کوهستانی رشته کوه البرز به ویژه البرز مرکزی و غربی تولید میشود. عسل آویشن محبوب ترین عسل دارویی ایران است. عسل آویشن حاصل از شهدگیاه آویشن تولید میشود و خواص دارویی گیاه آویشن را در خود دارد.

فواید سلامتی: درمان سرفه و گلودرد، مفید برای بیماری های فصل زمستان همچون سرماخوردگی و آنفولانزا، مفید برای مشکلات گوارشی

نحوه مصرف: روزانه یک قاشق غذاخوری به صورت ناشتا یا همراه با آب ولرم و آب لیمو


 نسخه های سلامتی آقای عسل در دوران کرونا

با همه گیری بیمار کرونا در کشور و پیک های متعدد بیماری یکی از مهمترین اولویت های تغذیه ای همه ما استفاده از مواد غذایی سالم با قابلیت تقویت سیستم ایمنی بدن است. در این بین فرآورده های زنبورعسل براساس منابع علمی و گزارشات تجربی تاثیرات بسیار مثبتی داشته اند. نسخه سلامتی و پیشنهاد ما برای این دوران براساس مرحله بیماری به سه سطح ارائه شده است. در طی این بیماری علائم و عوارض بسیار زیادی بروز می نماید و استفاده از فرآورده های طبیعی و سالم که بتواند علائم و عوارض بیماری کرونا را به حداقل برساند بسیار ضروری و مهم است.

 • تقویت سیستم ایمنی جهت پیشگیری

روزانه یک قاشق چای خوری سرپر عسل بره موم به صورت ناشتا در صبح

عسل آویشن یک قاشق غذاخوری + دمنوش آویشن - روزانه یک لیوان

 • تنظیم سیستم ایمنی بدن در دوران ابتلا به بیماری

عسل بره موم روزانه دو قاشق چای خوری عسل بره موم قبل از غذا

عسل آویشن یک قاشق غذاخوری + یک عدد آب لیمو تازه + یک لیوان آب ولرم یا آب میوه های طبیعی (سیب، انبه، هویج و کرفس) یک لیوان + یک قاشق غذاخوری عسل

روزانه یک قاشق چای خوری ژل انگبین

 • دوران نقاهت و کاهش عوارض بعد از بیماری (درمان ضعف و بی حالی)

روزانه دو قاشق چای خوری ژل انگبین در صبح ناشتا و شب قبل از خواب

یک قاشق چای خوری عسل بره موم در عصر

عسلاب: عسل آویشن + یک لیوان آب ولرم

 • تذکر ویژه: نسخه های سلامتی آقای عسل صرفا در کنار رعایت الزامات بهداشتی و تغذیه‌ای متخصصان قابل توصیه است و قطعا نسخه درمانی نیست اما با توجه به منابع علمی و گزارشات تجربی مصرف‌کنندگان و تاثیرات بسیار خوب از مصرف محصولات، این توصیه ها قابل ارائه می باشد.

 محتوای ارائه شده در پک سلامتی مبنی بر خواص ضد ویروسی و تنظیم کنندگی سیستم ایمنی بدن در مقابل بیماری کرونا براساس مقالات ذیل می باشد. این مقالات در معتبرترین مجلات علمی بین المللی و به زبان انگلیسی ارائه شده است و جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این مقالات مراجعه کنید.

دیدگاه کاربران
1

 • حامد طارمی
  1400-12-10

  سلام ممنون از محصول مفید وبا کیفیتتون لطف در باکس محصول بروشور و معرفی هم اضافه شود ونحوه مصرف هر محصول

  پاسخ مدیر

  سلام ممنون از پیشنهادتون
  در بسته بندی های ما بروشور موجود است
  و طریقه مصرف همه ی محصولات در مجله علمی و ذیل محصولات توضیح داده شده

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

محصولات بازدیدشده

منو

مقایسه 0