آقای عسل، عیار عسل ایرانی

آقای عسل با اتکا به تجربه دو دهه ای در حوزه عسل های طبیعی تک گیاه ایران و همت نیروهای متخصص و نیز از طریق ایجاد یک شبکه گسترده همکاری با زنبورداران متعهد و پرتلاش در صنعت زنبورداری کشور اقدام به تولید، بسته بندی و عرضه محصولات مختلف زنبورعسل در بازارهای داخلی و بین المللی نموده است. ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار زیاد کشور در زمینه منابع طبیعی به ویژه تنوع اقلیم و تعدد گیاهان دارویی منجر به تولید طیف بی نظیری از عسل های چندگیاه و تک گیاه در ایران شده است به نحوی که براساس تحقیقات علمی ما در واحد تحقیق و توسعه آقای عسل به این اعتقاد راسخ رسیده ایم که ایران مرکز تنوع عسل های با کیفیت در دنیا است و خود را متعهد می دانیم که با تمام توان در نیل به ارزش آفرینی، اعتبار دهی و تامین زنجیره تولید بازار عسل، کام شما را با ناب ترین محصول طبیعت شیرین نماییم. سعی داریم با نظارت جدی منطبق بر دانش روز و بکارگیری نیروهای متخصص در این زمینه، ضمن ارتقا کمی و کیفی تولیدات زنبورعسل از طریق آموزش های نوین به زنبورداران در جهت فرهنگ سازی و آگاهی رسانی صحیح مصرف عسل و سایر محصولات زنبورعسل، زمینه آشتی مجدد عموم مردم با عسل های با کیفیت ایران را فراهم آوریم. با تداوم مسیر همراهی شما و چشم اندازی که در نظر گرفته ایم امید داریم علاوه بر تامین سلامت شما در زمینه ارتقا درآمد زنبورداران سخت کوش سراسر ایران گام های موثری را برداریم. آقای عسل برای حفظ اعتماد شما به عنوان با ارزش ترین سرمایه خود، همواره خود را ملزم به تولید با کیفیت، صداقت و تعهد در قبال مشتریان و زنبورداران می داند.


ماموریت:

تولید و عرضه با کیفیت ترین محصولات زنبورعسل با رعایت اصل صداقت، احترام و ارزش آفرینی برای مشتریان و صنعت زنبورداری کشور در راستای ارتقا سلامت جامعه با همکاری زنبورداران متعهد و بکارگیری نیروهای خلاق، متخصص و جویای نام جهت اعتباردهی عسل ایران در بازارهای داخلی و خارجی.


چشم انداز:

پیشرو در زمینه عرضه متنوع ترین عسل های طبیعی تک گیاه ایران با قابلیت رقابت در سطح جهانی همراه با فرهنگ سازی، آگاهی رسانی و اعتباربخشی به بازار عسل ایران 


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0