چرا آقای عسل؟

در هیاهو و بازار آشفته عسل که اعتماد مصرف کنندگان نسبت به این ماده بهشتی به شدت کاهش یافته است، آقای عسل با اتکا به تجربه چند دهه ای در زمینه عسل های طبیعی و پشتوانه علمی و تحقیقاتی در حوزه عسل های تک گیاه ایران سعی در آشتی مجدد و احیای اعتماد از دست رفته بازار عسل ایران دارد تا تمامی هم وطنان با اطمینان خاطر کامل نسبت به تنوع بی نظیری از عسل های طبیعی ایران اقدام نماید. جهت نیل به این هدف فعالیت های ذیل در دستور کار قرار گرفته است:

1- تمامی عسل های عرضه شده در آقای عسل صرفا عسل های طبیعی و حتی با کیفیت ترین آن است بدین معنا که این عسل ها صرفا از شهد گیاهان تولید شده است و عسل های تغذیه ای و کم کیفیت جایگاهی در آقای عسل نخواهد داشت.

2- عرضه متنوع ترین عسل های تک گیاه ایران. آقای عسل با همکاری زنبورداران پرتلاش در سراسر کشور متنوع ترین عسل های تک گیاه ایران را تولید و عرضه می نماید که حتی در سطح بین المللی کم نظیر است

3- راه اندازی دپارتمان تحقیق و توسعه جهت تقویت پشتوانه علمی و تحقیقاتی صنعت زنبورداری کشور

4- ایجاد باشگاه زنبورداران آقای عسل و همکاری گسترده با زنبورداران متعهد ایران جهت ارتقا کیفی محصولات زنبورعسل به نحوی که علاوه بر طبیعی بودن، سالم و ارگانیک نیز باشد.

5- آقای عسل خود را موظف به ارائه مطالب علمی و دقیق و فرهنگ سازی نحوه صحیح مصرف محصولات زنبورعسل می داند. راه اندازی بخش مجله علمی آقای عسل در همین راستا صورت گرفته است.

6- ارائه سیستم کیفیت سنجی عسل ها براساس شاخص های حسی، فیزیکوشیمیایی و سلامت برای اولین بار در ایران تا مشتریان به صورت شفاف اطلاعات دقیقی در مورد گرید و کیفیت عسل کسب نمایند.

7- تولید عسل طبیعی و خالص بسیار سخت و هزینه بردار است. خرید منصفانه از زنبوردار و قیمت گذاری عادلانه با کمترین حاشیه سود را مهمترین رکن تامین و فروش تجارت مان قرار داده ایم.

8- اولویت اصلی ما قبل از فروش و تجارت عسل ایجاد زنجیره تولید و تامین صنعت زنبورداری کشور است تا بتوانیم با نظارت و ایجاد استانداردهای بسیار دقیق حتی سخت تر از استاندارد ملی عسل ایران، در کنار حمایت از زنبورداران متعهد و پرتلاش کشور کام شما را با این نعمت بهشتی شیرین کنیم.

9- تولید داده های علمی و مستند در زمینه صنعت زنبورداری به ویژه محصولات زنبورعسل با همکاری بخش های دانشگاهی و تحقیقاتی از جمله طرح ملی عسل کنار ایرانی با همکاری دانشگاه شهید بهشتی و آزمایشگاه دانش بنیان هورتاش

10- حضور موثر در نمایشگاه ها، جشنواره ها و کنگره های بین المللی حوزه صنایع غذایی و زنبورداری در جهت معرفی عسل های ناب ایرانی

11- راه اندازی سامانه مدیریت ارتباط با مشتری CRM جهت پیگیری روند سفارشات و رضایت مشتریان و بهبود خدمات و ارتقا کیفی محصولات

12- راه اندازی بخش کنترل کیفی محصولات مبتنی بر تایید کیفی عسل های ورودی و محصول نهایی منطبق بر استانداردهای بین المللی کیفیت

آقای عسل بسیار به خود میبالد که توانسته است در این راه بسیار سخت و البته شیرین در مسیر اعتماد سازی و یک خرید آگاهانه عسل های طبیعی دوشادوش زنبورداران عزیز گام های موثری را بردارد. همراهی و حمایت یکایک شما خوبان را در این مسیر ارج می نهیم.

 


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0