عسل روزانه 2 کیلوگرمی

جدید

8,900,000 ریال

- +

یکی از اولین دغدغه‌های ما و دلیل اصلی راه‌اندازی آقای عسل این بود که بتونیم عسل های طبیعی و باکیفیت ایران رو با یک قیمت منصفانه و با رعایت حقوق زنبوردار و مصرف کننده برای همه اقشار مردم عرضه کنیم. تاجایی که همه هم وطنان عزیزمون بتونند طعم بی نظیر عسل های باکیفیت ایرانی رو بچشند و حس شیرین سلامتی رو با شگفت انگیزترین هدیه طبیعت تجربه کنند.

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی


عسل روزانه آقای عسل

یکی از اولین دغدغه‌های ما و دلیل اصلی راه‌اندازی آقای عسل این بود که بتونیم عسل های طبیعی و باکیفیت ایران رو با یک قیمت منصفانه و با رعایت حقوق زنبوردار و مصرف کننده برای همه اقشار مردم عرضه کنیم. تاجایی که همه هم وطنان عزیزمون بتونند طعم بی نظیر عسل های باکیفیت ایرانی رو بچشند و حس شیرین سلامتی رو با شگفت انگیزترین هدیه طبیعت تجربه کنند.

آقای عسل به عنوان یک برند فعال در  بازار عسل ایران خودش رو موظف به عرضه عسل های طبیعی، سالم و باکیفیت زنبورستان های ایران میدونه و در تلاشیم با همکاری زنبورداران متعهد از سراسر کشور؛ باکیفیت ترین عسل های دنیا رو با بالاترین استانداردهای بین المللی برای شما تولید و عرضه کنیم.


با شماییم!

از اون جایی که پرورش زنبورعسل و تولید عسل طبیعی و سالم به ویژه در سال های اخیر یک حرفه بسیار هزینه بردار و با مشکلات فراوانی بوده و در جهتی که بتونیم با خرید منصفانه عسل های طبیعی از زنبورداران نیز حمایتی هرچند کوچک داشته باشیم! عسل های طبیعی و به ویژه عسل های خاص تک گیاه با قیمت های بالاتری در مقایسه با عسل های عرضه شده در هایپرمارکت ها و فروشگاه ها در سایت آقای عسل عرضه میشدند. اگرچه با رعایت انصاف و بازخوردهایی که از چند هزار مشتری وفادار آقای عسل گرفتیم اغلب گزارش ها از کیفیت بسیار خوب و قیمت عادلانه این محصولات حاکی بود اما با این وجود! گزارش های زیادی هم از هم وطنان داشتیم که عنوان می کردند که توان خرید از آقای عسل رو ندارند و با توجه به سطح درآمدی و مشکلات معیشتی خریدن عسل های طبیعی ایران برای این دسته از هم وطنان بسیار سخت است.


قیمت منصفانه عسل های طبیعی

قطعا واقف هستید که تولید محصول باکیفیت و بسته بندی آن با استانداردهای روز نیازمند صرف هزینه های بسیار زیادی است و قاعدتا تولید عسل طبیعی با تمامی مشکلات اقتصادی از یک سو و مشکلات خشکسالی از سوی دیگر باعث شده زنبورداران فشار مضاعفی را تجربه کنند و براساس گزارش هایی که از بازار عسل ایران دریافت میشود می توان گفت میزان تولید عسل طبیعی از هر کندو در سال های اخیر کاهش محسوسی داشته است. جهت حفظ زنجیره تولید عسل طبیعی چاره ای جز خرید باقیمت های بالاتر نیستیم و برای عرضه عسل های خاص و باکیفیت بایستی عسل ها را باقیمت های منصفانه ای خریداری کنیم. اگرچه با این وجود نیک میدانیم که قیمت واقعی عسل طبیعی و باکیفیت زنبورداران ایرانی به مراتب بالاتر از قیمتی است که ما خریداری می کنیم اما با این وجود در تلاشیم با ارائه استراتژی هایی به سطحی برسیم که عسل طبیعی باکیفیت رو به قیمت واقعی آن از زنبورداران پرتلاش کشور خریداری نماییم!


چرا عسل روزانه؟

از اون جایی که سعی آقای عسل این بوده که طعم واقعی عسل های طبیعی ایران رو همه هم وطنان عزیزمان بچشند با رعایت تمامی فاکتورهای کیفیتی و بسته بندی سعی کردیم محصولی با عنوان عسل روزانه را برای عرضه آماده کنیم. عسل روزانه آقای عسل یک عسل طبیعی با قیمت مناسب برای مصارف روزانه اعم از صبحانه و عصرانه یا تهیه در کیک و شیرینی و یا شیرین کردن نوشیدنی های شماست.


عسل روزانه آقای عسل چه کیفیتی دارد؟

عسل روزانه یک عسل چندگیاه مخلوط، کاملا طبیعی و با عطر و طعم خوب است. این عسل از مخلوط چند عسل طبیعی کوهستان و چندگیاه و با کیفیت های بسیار خوب عرضه خواهد شد و از این به بعد به عنوان یکی از عسل های چند گیاه آقای عسل در سایت و فروشگاه های معتبر طرف قرارداد آقای عسل قابل عرضه می باشد. همان طور که با شما عهد کردیم عسل های تغذیه ای و بی کیفیت به هیچ عنوان در آقای عسل جایگاهی ندارد و عسل روزانه آقای عسل نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود!


چرا عسل روزانه آقای عسل در مقایسه با سایر عسل های تک گیاه قیمت پایین تری دارد؟

خرید با تناژ بالا، بسته بندی در وزن 2 کیلوگرم و به حداقل رساندن هزینه های بسته بندی باعث شده قیمت نهایی خرید و بسته بندی این عسل کاهش محسوسی داشته باشد. از طرف دیگر سعی کردیم عسل روزانه را با کمترین بازه سود عرضه کنیم و از آن جایی که عسل روزانه آقای عسل را برای مصارف روزانه در نظر گرفته ایم با عسل های خاص و تک گیاه ایران که معمولا میزان تولید پایین و قیمت بسیار بالایی دارند قابل مقایسه به لحاظ کیفیت و قیمت نیست.


بهترین مصارف عسل روزانه آقای عسل چیست؟

معتقدیم که عسل های تک گیاه و خاص ایران که حاوی مقادیر بالایی از مواد موثره دارویی هستند بیشتر  مصارف دارویی دارند و حداکثر میزان مصرف این عسل ها در حد یک یا دو قاشق چای خوری است و اگر هدف شما از خرید عسل مصارف دارویی و درمانی است پیشنهاد ما عسل های تک گیاه آقای عسل است. اما اگر هدف شما استفاده از عسل به عنوان جایگزین شیرین کننده هایی همچون قند و شکر و یا استفاده در صبحانه و عصرانه و یا استفاده در آشپزی و کیک و شیرینی و حتی تهیه محصولات آرایشی و بهداشتی است بهترین انتخاب استفاده از عسل روزانه خواهد بود.

دیدگاه کاربران
53

 • سیدفاضل حسینی
  1400-09-27

  عجیبه 2 کیلو عسل با این قیمت!
  امیدوارم این عسل واقعا عسل باشه، وگرنه واقعا ناامید میشم از سایتتون.
  هرجور فکر میکنم 2 کیلو عسل طبیعی این قیمت نمیشه، فرقش با عسل های دیگه تون چی هست؟

  پاسخ مدیر

  خرید با تناژ بالا، بسته بندی در وزن 2 کیلوگرم و به حداقل رساندن هزینه های بسته بندی باعث شده قیمت نهایی خرید و بسته بندی این عسل کاهش محسوسی داشته باشد
  از طرف دیگر سعی کردیم عسل روزانه را با کمترین بازه سود عرضه کنیم و از آن جایی که عسل روزانه آقای عسل را برای مصارف روزانه در نظر گرفته ایم با عسل های خاص و تک گیاه ایران که معمولا میزان تولید پایین و قیمت بسیار بالایی دارند قابل مقایسه به لحاظ کیفیت و قیمت نیست

  amirj16
  1401-03-16

  با سلام ، مگه خودتان عسل را توليد نميكنيد ؟ ميگوييد خريد با تناژ بالا يعني شما واسطه هستين كه از زنبوردار عسل خريد ميكنيد و فقط بسته بندي با شماست؟

 • گل سرخی
  1400-10-14

  البته اینطور هم نیست که شما از این قیمت تعجب کردین عسل چند گیاه دشت تو همین جا در میاد کیلویی 211000 تومان، عسل روزانه کیلویی 200000 تومان که چندان فرقی با هم ندارن

  پاسخ مدیر

  عسل چندگیاه هم به نسبت عسل های تک گیاه، قیمت اقتصادی تری داره
  که اون هم علتش تولید انبوه و عرضه بیشتره این محصول هست

 • اسماعیل کریمیان
  1400-10-17

  از ابتدای تشکیل و شروع بکار آقای عسل مشتری آن بودم بعد از چند بار خرید و مقایسه متوجه شدم که عسل‌های بسیار با کیفیت هستند و با عسل‌های برندهای دیگر متفاوت بخصوص عسل ژل انگبین و بره موم واقعا قابل مقایسه با دیگر عسل‌های هم نام نیستند. در ضمن چند نفر از دست اندرکاران را دورادور آشنایی دارم و در سلامت عسل و کیفیت و گفتار دوستان شک ندارم و می‌دانم که با زنبورداران چگونه رفتار میکنید که باعث دلگرمی آنان می‌شوید فقط خواستم در حد خود از اینهمه صداقت و تلاش مضاعف دست اندرکاران آقای عسل تشکر کنم و دست مریزاد بگویم ان شاالله در ادامه موفق تر باشید

  پاسخ مدیر

  تشکر از توجه و محبت شما
  تمام تلاش بچه های آقای عسل کسب رضایت شما مشتریان عزیز هست

 • رضا نخعی زاده
  1400-10-17

  سلام امکانش هست بگین این عسل شامل چند تا از گیاهان میشه

  پاسخ مدیر

  عسل های چهل گیاه دشت و جنگلی
  و عشقه و گزانگبین

  رضا نخعی زاده
  1400-10-25

  اگه محبت کنید دستور مصرف هر کدام از عسل ها داخل توضیحات یا پک های ارسالی درج کنید واقعا عالیه مخصوصا بره موم اسطوخودس آویشن عسل های چهل گیاه

  چون من از آقای عسل خرید کردم و به قدری عسل ها خوش طعم و دلنشین هست روزانه وسوسه میشم زیاد استفاده می کنم ایشالاه مصرف زیادش اشکالی نداشته باشه چون واقعا لذت بخش هستن

 • امیرعلی پورصبری
  1400-10-23

  من این عسل هارو فقط به اعتبار آقا سید میخرم
  و مطمئن هستم که درست اطمینان کردم

  پاسخ مدیر

  شما لطف دارین
  ایشالا از کیفیت عسل هم راضی خواهید بود

 • مجید امجد
  1400-10-27

  سلام. متاسفانه حرارت دادن برای بسته‌بندی حتی زیر ۴۵ درجه آنزیم‌های مفید و خواص دارویی عسل را از بین میبره. از آقای عسل انتظار بیش از این‌هاست. لطفا به عسل‌ها حرارت ندهید.

  پاسخ مدیر

  حرارت دهی عسل نیست!
  صرفاً دمای بسته بندی در حداکثر ۴۰ درجه است که هیچ تاثیر منفی ندارد

 • حسين سنگري
  1400-10-27

  درود
  براي اولين بار از آقاي عسل خريد كردم ،عسل روزانه گرفتم و واقعا با كيفيت بود ????بسيار سپاسگذارم????

  پاسخ مدیر

  نوش جونتون
  عسل روزانه عسل باکیفیتی هست که بخاطر تولید انبوه و بسته بندی بزرگ تر با این قیمت عرضه شده

 • محمد رضایی
  1400-11-12

  با عرض سلام و خسته نباشید خواستم تشکر کنم از بابت کیفیت عسلی که به دست مشتریان میرسونید...
  بنده چندین بار سفارش عسل دادم از قبیل عسل و بره موم، عسل کوهستان، پک سلامت، عسل روزانه و عسل کنار. خیلی راضی ام. با سپاس فراوان

  پاسخ مدیر

  نوش جونتون
  همیشه سلامت و تندرست باشید
  تشکر از توجه و محبت شما

 • قاسمی
  1400-11-13

  باسلام ۶کیلو عسل روزانه خریدم امروز رسید سپاسگزارم ما فقط به اعتماد حاج حسن آقای آقامیری می‌خریم. موفق باشید

  پاسخ مدیر

  تشکر از اعتماد و خرید شما
  ایشالا با لذت و رضایت مصرف کنید

 • مهدی اسدی
  1400-11-17

  مثل همیشه عالی
  دست شما درد نکنه

  پاسخ مدیر

  کامتون شیرین
  تشکر از محبت شما

 • بهزاد عنوانی
  1400-12-04

  این عسل روزانه رو شبها هم میشه استفاده کرد .. خخخخخ

 • مهدی صامدی
  1400-12-09

  موجود میشه ؟

  پاسخ مدیر

  فعلا تو انبار موجود نداریم

 • محمد تقی سرگزی
  1400-12-12

  سلام لطفا عسل روزانه چرا ندارید

  پاسخ مدیر

  فعلا در انبار موجود نداریم

 • نیما
  1400-12-14

  سلام، عسل روزانه کی موجود میشه ؟

  پاسخ مدیر

  فعلا در انبار موجود نداریم

 • هادی غریبی
  1400-12-15

  عسلتون خیلی عالیه . لطفا موجودش کنید قبل از عید

  پاسخ مدیر

  فعلا در انبار موجود نداریم

 • نيلوفر
  1400-12-15

  درود بر شما ، با توجه به اينكه عسل روزانه قراره افراد بيشترى امكان تهيه داشته باشن و روزانه مصرف بشه لطفا در جهت موجود شدنش تلاش و توجه بيشترى مبذول بفرماييد. بسيار سپاس از زحمات شما ????????????

  پاسخ مدیر

  در حال حاضر عسل روزانه روی سایت موجوده

 • مهدی محمدزاده
  1400-12-18

  هم کیفیت خوبی داره و هم طعم عالی

 • مهدی امیران
  1401-01-18

  سلام باکیفیت و طعم عالی.بعد از مدتها مزه واقعی عسل رو حس کردیم. اینجور که معلومه چند روز دیگه باید یکی دیگه سفارش بدیم عالی دمتون گرم

  پاسخ مدیر

  نوش جونتون

 • آرزو
  1401-01-27

  سلام . ممنونم بابت محصول خوبتون . منم به اعتبار حاج آقا میری خرید میکنم . چند روز پیش ازش برای خودم و همکارانم خرید کردم. خدا خیرتون بده که به فکر اقشار ضعیف جامعه هستید .

  پاسخ مدیر

  محبت دارین
  همیشه شیرین کام باشید

 • جواد بابایی
  1401-02-11

  کیفیت این عسل که نسبت به قیمت مابقی عسل های تک گیاهی اینقدر عالی است،
  دیگه توخود بخوان حدیث مفصل

  تک گیاهها که بهیچ وجه ان قلت نداره

  تکرار میکنم روزانه هم بسیار باکیفیت میباشد
  شک نکنید، مصرف کننده واقعی هستم

  پاسخ مدیر

  نوش جونتون
  عسل روزانه از ترکیب چند عسل تولید انبوه و با کیفیت آقای عسل به دست اومده

 • عباس شوقی
  1401-02-18

  سلام
  من اکثر عسلهاتون رو تست کردم خوب بودن . سری قبل دوتا دو کیلویی گرفتم احتمال میدادم کیفیتش فرق کنه ولی در کمال تعجب دیدم واقعا با اینکه ارزونتره ولی کیفیت مثل قبل هستش ولی متاسفانه الان حدود دوهفته هستش که در انبار موجود ندارید و شارژ هم نمیکنید ؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ مدیر

  در جشنواره 2 سالگی آقای عسل روی سایت قرار خواهد گرفت
  از تاریخ 30 اردیبهشت تا 3 خرداد

 • علی پورمیرزا
  1401-02-20

  سلام چرا موجود نمیکنید عسل روزانه رو

  پاسخ مدیر

  در جشنواره 2 سالگی آقای عسل که از 30 اردیبهشت شروع میشه تا 3 خرداد
  عسل روزانه هم روی سایت قرار میگیره
  میتونید از تخفیفات این جشنواره هم استفاده کنید

 • مصطفی بختیاری
  1401-02-21

  سلام وقت بخیر. عسل روزانه از لحاظ زمان رسوب جزء کدوم دسته هست؟

  پاسخ مدیر

  سلام
  زمان رس بستن عسل روزانه تقریبا 6 ماهه

 • مهدی علیزاده
  1401-02-21

  اصلا موجود ندارین????

  پاسخ مدیر

  به زودی در جشنواره 2 سالگی آقای عسل موجود خواهد شد

 • سیامک
  1401-02-27

  باسلام و ارادت خدمت خواستم بدونم این عسل روزانه دوکیلویی کی موجود میشه چون میخواستم سفارش بدم

  پاسخ مدیر

  به زودی در جشنواره 2 سالگی آقای عسل عسل روزانه هم موجود میشه

 • سحر موسوی
  1401-02-29

  درود بر شما
  ممنون از اینکه عسل‌های مختلف با سلایق متفاوت ارایه میکنید . راستش من به اعتبار آقای آقامیری عسل میخرم و اعتماد میکنم .
  به نظرم خیلی عالیه

  پاسخ مدیر

  نوش جونتون
  ایشالا که همیشه راضی باشین و سلامت

 • علی
  1401-02-31

  سلام
  این عسل کی موجود میشه

  پاسخ مدیر

  در حال حاضر موجوده

 • زهرا فرحزادی
  1401-03-01

  سلام
  از زمانی که فروشگاه آقای عسل راه اندازی مشتری این فروشگاه هستم به جرات میتونم بگم بهترین کیفیت و فیمت رو داره به تمام دوستانم پیشنهاد دادم و فقط به اعتبار آقا سید وسلام

  پاسخ مدیر

  با سلام
  ممنون از توجه و محبت شما

 • امیر مظاهری
  1401-03-02

  با سلام و احترام
  بنده این عسل رو تهیه کردم و با اطمینان میتونم بگم طمع واقعی عسل مشهوده و انکار ناپذیر، بنده سالها از اقوام که در شهر خوانسار هستن عسل تهیه میکردم ولی از وقتی با آقای عسل آشنا شدم دیدگاهم در مورد عسل فرق کرد. البته ما به آقا سید سالهاست اردت داریم.
  خدا به کسبتون برکت بده که تو این روزگار به تهیه و توزیع محصول با کیفیت و قیمت منصفانه تعهد دارید.

  پاسخ مدیر

  سلام
  ممنون بابت پیام دلگرم کننده تون

 • Gh .r
  1401-03-02

  قیمت این عسل تا ۲ هفته پیش ۳۰۰ هزارتومن بوده
  بعد الان تو تخفیف میدین ۳۹۰؟!!

  پاسخ مدیر

  قبلا قیمت این محصول 360 هزار تومن بود
  افزایش هزینه های تأمین و بسته بندی عسل
  و افزایش هزینه های لجستیک و مشکلات اقتصادی ناشی از تورم
  برای آقای عسل هم چاره ای جز افزایش قیمت نگذاشت
  قیمت این محصول 460 هزارتومن شده که با تخفیف در جشنواره 390 هزارتومن به فروش رسید

 • مهنازکلانتری
  1401-03-07

  عسل بی نظریتون به دستم رسیدممنونم واقعاخوش طعم وباکیفیت بود

  پاسخ مدیر

  نوش جونتون

 • فرهادی
  1401-04-25

  عسل بی کیفیت!

 • نوید عبدالعلی زاده
  1401-04-27

  سلام من هم از این عسل روزانه خریدم و خیلی راضی بودم همونطور که سید گفته بود واقعا عسل کاملا سالم و طبیعی بود و بازم سفارش میدم

 • پیمان راغب
  1401-05-07

  سلام
  متاسفانه پلمپ در عسل باز شده بود و عسل داخل جعبه ریخته بود. لطفا توجه بیشتری برای حمل و نقل عسل داشته باشید. ممنون

  پاسخ مدیر

  با پشتبانی تماس بگیرید همکاران براتون یه محصول دیگه ارسال کنن

 • شیما عزیزی
  1401-05-23

  سلام من عسل روزانه رو خریداری کردم واقعا خوشمزه بود دقیقا همون طعمی بود که دنبالش بودم ممنون از لطفتون
  بخوام امتیاز بدم اول عسل روزانه بعد اقاقیا و بعد بهار نارنج

  پاسخ مدیر

  سلام نوش جان

 • ثنائی
  1401-06-05

  سلام وقت بخیر عسل روزانه مجدد چه زمانی شارژ میشه ممنون

  پاسخ مدیر

  سلام عسل روزانه الان روسایت موجود هست و میتونید برای خرید اقدام کنید

 • علی آبادزاده
  1401-06-13

  مشخصه چه زمانی این محصول موجود میشه؟

  پاسخ مدیر

  سلام این محصول روسایت موجود هست و میتونید برای خرید اقدام کنید

 • بهنام نصیری
  1401-07-11

  واقعا عالی بود در این بازار دغل و اشفته بازاری..... خدا رو شکر یک مجموعه ای هست سالم و با وجدان کار می کنه ....کاش کسانی که نیازمند عسل واقعی هستند به شما دسترسی داشته باشند واقعا طعم و کیفیت ۲۰

 • محسن عسکری
  1401-07-19

  آقا سید خدا قوت
  مطمئن هستم که حلال حوری
  بخاطر همین که ازتون خرید می کنم
  تشخیص عسل خوب واسه ما مردم عادی کار آسانی نست

 • علی باقریان
  1401-07-22

  سلام من قبلا خرید کرده بودم کیفیتش خوب بود راضی بودم الان زدین ده درصد تخفیف خرید کردم ولی از تخفیف خبری نبود

  پاسخ مدیر

  سلام تخفیف روی قیمت اصلی محصو لحاظ شده

 • غریبی
  1401-07-23

  عسل روزانه اتون و خیلی از محصولاتتون شامل تخفیف ۱۰٪ نشده ! من تقریبا ۲ سال هست که مشتریتون هستم . اوایل محصولات متنوعی میگرفتم ازتون اما الان شرایط اقتصادی یجوری شده که فقط میام قیمتارو نگاه میکنم و میرم ! هر روز داره هزینه ها ی زندگی بیشتر میشه و مردم بیشتر بدنبال تهیه مایحتاج و خریدهای ضروری هستن! امیدوارم روزی برسه که تمام مردم کشورم با خیال راحت محصولات ممتازتون رو خریداری کنن و مصرف عسل با کیفیت جزو استفاده های همیشگی و روزانه در سفره هامون باشه

  پاسخ مدیر

  الان برای حمایت از مشتریان عزیز از 5 آذر تا 20 اذرماه روی تمام محصولات 15 درصد تخفیف لحاظ کردیم

 • رضا نخعی زاده
  1401-08-27

  یه تخفیفی فروش ویژه ای بذارید بتونیم خرید کنیم

  پاسخ مدیر

  الان تا 20 آذر ماه تخفیفات ویژه داریم 

 • امیر نعمت الهی
  1401-08-29

  خواستم تشکر کنم از مجموعه خوب آقای عسل منهم این عسل خریدم و با اینکه پرداخت من مشکل داشت به موقع مشکل رو حل کردند در دو روز به دستم رسید ..طعم عسل عالی و مزه نوستالژی عسل رو برای هممون داشت .باتشکر

  پاسخ مدیر

  نوش جان

 • محمد حسین بشیری
  1402-03-27

  قبلا تحفیف میذاشتین برا عسل روزانتون ولی خیلی وقته نذاستین دلیلی داره؟

  پاسخ مدیر

  عسل روزانه همین الان هم با تخفیف زیاد قیمت گذاری شده

 • مهران
  1402-04-24

  سلام. میزان ساکاروز عسل روزانه چند درصد می باشد؟

  پاسخ مدیر

  3.54

 • محمد سخن سنج
  1402-04-26

  سلام و عرض ادب خدمت مدیریت و پرسنل مجموعه محترم آقای عسل
  من در تاریخ 24تیرماه1402 از این عسل خریدم و امروز به دستم رسید یعنی دقیقاً زمانی که قول دادید
  واقعاً از همه لحاظ نمره شما 20 بود(زمان ارسال، نوع بسته بندی و کیفیت )عالی بودید دمتون گرم خداقوت

 • داریوش گل سرخی
  1402-05-08

  با سلام می خواستم تشکر کنم بابت کیفیت محصولات و بسته بندی آنها از طرف خودم و خواهرم که ایشان نیز بسیار راضی هستند و تا به حال هم بسیار خرید کرده اند

 • مصطفی محبی
  1402-05-10

  درود بر شما
  این نظر حاصل تحقیق آزمایشگاهی یک کارشناس صنایع غذایی هست؛از اونجایی که اهمیت عسل جنبه‌ی دارویی ضروری برای یکی از نزدیکانم رو داره این رو عرض میکنم؛میدونم که خود مجموعه آقای عسل از این موضوعی که میگم باخبرند ولی خیلی‌ها آگاه نیستن
  در اینکه مجموعه‌ی آقای عسل در ایران همتایی ندارد با اختلاف بسیار بسیار زیاد،حتی ذره‌ای شک نکنید.(لطفا لطفا لطفا راجع به این موضوع تحقیق کنید؛روی صحبتم بیشتر با دوستانی هست که مانند من جنبه‌ی دارویی عسل براشون در اولویت هست)
  آقای عسل من به خوبی میدونم که شما چرا اصراری به تبلیغات ندارید؛
  بسیار سپاسگزار زحماتتون هستم؛
  تندرستی و شادی به ما هدیه میکنید پس از آن شما همواره و بیش باد؛
  آرزومندم مانا باشید که ما همواره از محصولات بی‌همتای شما لذت ببریم؛
  برای شما زیبایی بیشتری رو آرزومندم.

 • امیرحسین قراقوشی
  1402-05-11

  سلام . دیروز رسید دستم و وقتی تست کردم ناامید شدم اما یکم باهاش شربت آبلیمو درست کردم و بلافاصله بعدش سردرد و گلو درد و شکم درد گرفتم و امروز صبحم دوباره تست کردم و همون عوارض اومد سراغم . نمیدونم چی قاطی عسلتون کردین که قابل خوردن نیست واقعا متاسفم . دیگه خرید نمیکنم ازتون . از زنجان

 • مهرداد
  1402-09-13

  با سلام و عرض ادب. چند روز پیش این عسل رو سفارش دادم و امروز به دستم رسید. واقعاً کیفیت عالی و عطر و طعم بی نظیری داره. جا داره از تک تک شما بزرگواران تشکر کنم که همواره در تلاش هستید عسل با کیفیت به دست مشتری برسه.
  موفق و پیروز باشید

 • پیکانی
  1402-09-22

  با عرض سلام
  بنده بیش از ۳ سال است که محصولات شما را استفاده می کنم واقعا عالیییییییییییییییست.
  خداوند به بانیان این کسب و کار سلامتی و خیر دهد.
  سبز و مانا باشید

 • داود خادمی
  1402-11-07

  سلام
  خدا قوت به همه ی بچه های تیم آقای عسل خواستم بگم این سری از عسل روز آنه از لحاظ کیفیت تغییر کرده و مثل گذشته نیست.لطفا بررسی کنید ممنون

  پاسخ مدیر

  عسل از این بسته بندی با بسته بندی بعدی ممکنه به لحظاظ رنگ و عطر و طعم تفاوت هایی داشته باشه 
  ولی به لحاظ کیفی و شاخص های آزمایشگاهی چک شده و با کیفیت هست
  نگران کیفیت عسل های آقای عسل نباشید

 • ضا
  1402-12-14

  سلام
  کن ساکن خارج از ایران هستم
  می خواستم بدانم درصورت گذران تعطیلاتم در ایران چگونه می توانم محصول شما را تهیه کنم؟
  ضمنا من در تهران ساکن میشوم،
  ممنون از پاسخگویی شما

  پاسخ مدیر

  تهران زیر 48 ساعت تحویل خواهد شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

محصولات بازدیدشده

منو

مقایسه 0