عسل هفت اقلیم 400 گرمی در پک ارمغان

فقط آنلاین

جدید

عسل هفت اقلیم آقای عسل یک عسل چندگیاه مخلوط و عصاره بهترین عسل های باکیفیت از اقلیم های مختلف ایران است. عسلی به غایت باکیفیت حاصل از شهد صدها گیاه دارویی از دشت های سرسبز گرمسیری در جنوب ایران تا اقلیم معتدل در جنگل های هیرکانی از ارتفاعات اورامانات در کردستان و کرمانشاه تا دشت های گرم و خشک مرکزی از اقلیم کوهستانی البرز مرکزی و زاگرس تا دامنه های سرسبز ارسباران و خراسان

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی

عسل هفت اقلیم آقای عسل

عسل هفت اقلیم آقای عسل یک عسل چندگیاه مخلوط و عصاره بهترین عسل های باکیفیت از اقلیم های مختلف ایران است. عسلی به غایت باکیفیت حاصل از شهد صدها گیاه دارویی از دشت های سرسبز گرمسیری در جنوب ایران تا اقلیم معتدل در جنگل های هیرکانی از ارتفاعات اورامانات در کردستان و کرمانشاه تا دشت های گرم و خشک مرکزی از اقلیم کوهستانی البرز مرکزی و زاگرس تا دامنه های سرسبز ارسباران و خراسان. شاید برای شما نیز تعجب برانگیز باشد این همه تنوع اقلیم و شهد گیاهان! اما کارشناسان و متخصصین آقای عسل با تجربه دو دهه ای در زمینه عسل های ایران و با تاکید بر آنالیز حسی عسل و بررسی رنگ، عطر، طعم، بو و مزه سعی در آماده سازی یک عسل ویژه دارویی و متناسب با ذائقه ایرانی داشته ایم! عسل هفت اقلیم آقای عسل نماینده باکیفیت ترین عسل ایران خواهد بود به لحاظ ویژگی های سلامت و سلامتی! و تمامی نگرانی های شما بابت تهیه یک عسل طبیعی، سالم و خوشمزه را برطرف خواهد کرد. هر ایرانی برای یک بار هم که شده بایستی عطر و طعم منحصربفرد عسل هفت اقلیم را تجربه کند!


ایران، کشور هفت اقلیم!

ايران، هفدهمين کشور پهناور دنياست. مساحت کشور عزیزمان به بيش از 165 ميليون هکتار و مساحت خشکي‌هاي آن به بيش از 163 ميليون هکتار بالغ مي‌شود. ايران، به علت پهناوري سرزمين، درياي مازندران در شمال و خليج فارس و درياي عمان در جنوب، رشته‌کوه‌هاي متعدد با دشت‌هاي بين آن، جلگه‌هاي شمال و جنوب غرب، داراي آب و هواها (اقليم‌ها)ي متفاوت و مناطق رويشي متنوعي است. به لطف داشتن اقلیم های متنوع و پوشش گیاهی غنی از گیاهان دارویی و موثر در تولید عسل، یک شرایط بسیار ویژه برای تولید عسل های باکیفیت ایجاد شده است.


کیفیت عسل هفت اقلیم

عسل هفت اقلیم یک عسل چندگیاه مخلوط است. این عسل از شهد صدها گیاه دارویی مختلف تولید شده و یک عسل کاملا طبیعی و خالص است. عسل هفت اقلیم عسل تک گیاه نیست و غالبیت شهد یک گیاه خاص را ندارد. در پروسه تولید این عسل به هیچ عنوان زنبورها با شربت شکر تغذیه نشده اند و زنبورهای عسل صرفا از شهد گیاهان تغذیه شده است و می توان گفت عسل کاملا طبیعی و حاصل از شهد گیاهان است که توسط زنبورعسل تولید و فرآوری شده است. عسل هفت اقلیم آقای عسل در مقایسه با عسل چهل گیاه کوهستان و دشت از کیفیت بالاتری برخوردار است چون در تولید این عسل شهد صدها گیاه مختلف از اقلیم های متنوع ایران سهیم است و به همین جهت می توان عسل هفت اقلیم را عصاره گیاهان دارویی فلات ایران در نظر گرفت!


چرا عسل هفت اقلیم!

تجربه چند دهه ای کارشناسان آقای عسل در زمینه آنالیز حسی عسل ها و در نظرگرفتن مطلوبیت عطر و طعم و مزه برای مصرف کنندگان از یک رو و کیفیت بالای یک عسل کاملا طبیعی و خاص ایرانی ما را بر این داشت؛ تا بسته بندی و عرضه این عسل خاص را برای ذائقه ایرانی آماده کنیم. یک عسل خاص و باکیفیت تولید شده توسط زنبورداران حرفه ای و متعهد برای داشتن حس خوب سلامتی!


بهترین مصارف عسل هفت اقلیم!

اگر هدف شما تهیه یک عسل طبیعی، خالص و با عطر و طعم منحصربفرد و خاص است پیشنهاد ما عسل هفت اقلیم آقای عسل است. خیلی از خواص دارویی و درمانی عسل های طبیعی در این عسل وجود دارد. بیماران دیابتی با نظر پزشک خود می توانند روزانه یک تا دو قاشق غذاخوری از این عسل استفاده کنند. برای مصارف سلامت و پیشگیری از بیماری ها و  عملکرد بهتر سیستم ایمنی، اعصاب، قلب و عروق به جهت دارا بودن طیف وسیعی از آنتی اکسیدان ها و ترکیبات موثره فراسودمند عسل هفت اقلیم بهترین پیشنهاد کارشناسان آقای عسل است. اگر به مصرف پزشک و متخصص خود برای تهیه یک عسل طبیعی و باکیفیت اقدام کرده اید، یکی از بهترین پیشنهادات ما عسل هفت اقلیم آقای عسل است.

دیدگاه کاربران
3

 • ایمان ملکی
  1401-03-15

  چرا فقط مختص شهر تهران هست؟

  پاسخ مدیر

  در حال حاضر شما می تونید این محصول رو برای سراسر ایران سفارش بدین

 • مهرداد
  1401-08-02

  طبع این عسل گرمه یا سرد ؟

  پاسخ مدیر

  عسل های چهل گیاه یا ترکیبی مثل این عسل یا عسل روزانه غالبا طبع معتدل دارن

 • محمد
  1401-11-01

  لطفا عسل های با قیمت مناسب تر رو هم در پک هدیه قرار بدید که بشه تهیه کرد. ممنونم.

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو

مقایسه 0