عسل يونجه ممتاز 800 گرمي

247

جدید

1,600,000 ریال

140 قلم

- +

یونجه یا علف مادها از جمله گیاهان علوفه ای و دارویی است که گل های آن به لحاظ شهد و گرده برای زنبورعسل ارزشمند است. عسل یونجه از جمله عسل های روشن و زودرُس بوده و سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی می باشد. این عسل اثرات دارویی متعددی از جمله تقویت کننده معده و بدن، چاق کننده، ضدتب، ضد اسکوربوت، صفراآور، کاهش دهنده کلسترول خون، قاعده آور، شیرافزا و اثرات قارچ کشی و ضد باکتریایی بالا می باشد.

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی

عسل یونجه Alfalfa Honey – Lucerne Honey

گیاه تولید کننده عسل:

گیاه یونجه با نام علمی Medicago sativa

مناطق برداشت عسل:

در بیشتر مناطق کشور به ویژه استان های خراسان، قم، مرکزی، تهران، فارس، سیستان و بلوچستان و  ..

زمان برداشت:

خرداد تا شهریور

معرفی عسل:

 • یونجه یا علف مادها از جمله گیاهان علوفه ای و دارویی است که گل های آن به لحاظ شهد و گرده برای زنبورعسل ارزشمند است. عسل یونجه از جمله عسل های روشن و زودرُس بوده و سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی می باشد. این عسل اثرات دارویی متعددی از جمله تقویت کننده معده و بدن، چاق کننده، ضدتب، ضد اسکوربوت، صفراآور، کاهش دهنده کلسترول خون، قاعده آور، شیرافزا و اثرات قارچ کشی و ضد باکتریایی بالا می باشد.

 • گیاه یونجه یا سبست با نام علمی Medicago sativa از تیره نیامداران Leguminosae یکی از گیاهان ارزشمند در زنبورداری و مولد عسل یونجه است. یونجه گیاهی چندساله و یکی از مهمترین گیاهان علوفه ای در دنیا محسوب میشود.

 • عسل یونجه یکی از عسل‌های شاخص دنیا است که در بازارهای جهانی کاملا شناخته شده است. عسل یونجه در مزارع یونجه به ویژه در مناطقی که یونجه جهت بذرگیری کشت می‌شود برداشت می‌شود. یونجه ارزش علوفه ای بسیار بالایی برای دام به ویژه گاو و اسب دارد و به همین جهت نیز مزارع بسیار وسیع از این گیاه در آمریکا و کانادا وجود دارد. تولید عسل تک گیاه یونجه با غالبیت بالا  موردعلاقه خیلی از زنبورداران است و سالانه جهت برداشت عسل یونجه، کلنی های زنبورعسل با مزارع یونجه کوچ می دهند که البته استفاده اصلی نصیب کشاورز می‌شود چون با گرده افشانی بهتر گل های یونجه افزایش تولید و کیفیت بذر را در پی دارد.

آقای عسل با همکاری زنبورداران پرتلاش سعی در تولید و عرضه این عسل باکیفیت دارد تا علاوه بر تجربه طعم و مزه خوب، حس زیبای سلامتی را به شما هدیه دهد. از این که به کیفیت عسل های ناب ایران اطمینان دارید به خود میبالیم.

دیدگاه کاربران
2

 • رضا
  1399-03-27

  سلام منظور تان از ارگانیک ؟؟چیست یعنی همه محصولاتتان ارگانیک نیست؟؟

  پاسخ مدیر

  سلام همه محصولات آقای غسل غیر تغذیه ای هستند یعنی از شکر و مواد غیر طبیعی تغذیه نمی شوند ولی یک سری محصولات ارگانیک هستند یعنی از آنتی بیوتیک های گیاهی استفاده می شوند برای همین یک مقدار قیمت بالاتری نسبت به بقیه محصولات دارند

 • ایمان
  1399-06-13

  سید دوست داشتنی هستی و برای من عزیز ... سید نرم افزار خرید برای موبایل رو راه اندازی کنین که راحت بشه خرید انجام داد.

  پاسخ مدیر

  باسلام
  ایشالا در آینده نزدیک بنا هست که این اتفاق صورت بگیره
  ممنون از توجه و پیشنهادتون

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

محصولات بازدیدشده

منو

مقایسه 0